O Nadrámci

Naše vize

Hlavní myšlenkou rámečků Nixplay je umožnit sdílení obrázků úplně novou formou, která bude dostupná pro všechny generace.Buďte neustále ve spojení se svými nejbližšími, ať už jsou kdekoliv. Dostávejte fotky v aktuálním čase přímo do Vašeho rámečku.

Tento produkt je velmi zajímavý zejména pro ty z nás, kteří úplně neholdují moderním technologiím a rádi by byli v kontaktu se svou rodinou. Stačí rámeček připojit na wifi a následně se na Vás napárují členové rodiny pomocí aplikace Nixplay. Ti pak mohou kdykoliv poslat fotku přímo do rámečku, vytváří Vám tak kompletní obsah a Vás to nijak nezatěžuje.

 

 

 Není rámeček jako rámeček

Naše rámečky jsou vyráběny za pomocí těch nejmodernějších technologii a splňují ty nejpřísnější kritéria kvality. SVGA display našich rámečku má vysoké rozlišení 1024x768. Další zajímavé specifikum našeho rámečku je senzor pohybu, který jistě oceníte kvůli úspoře energie (když v místnosti nikdo není rámeček se sám vypne a naopak). Zároveň lze v nastavení nastavit pevná hodina vypnutí. Senzor jasu zase uzpůsobuje podsvícení display v závislosti na světlo v místnosti. Každý rámeček má vlastní paměť na 6gb, což je zhruba 1000 fotek. K dostání ve čtyřech barevných provedeních ze kterých si vybere každý.

 

Sdílení fotografií do rámečku

Sdílení do rámečku je velmi snadné, asi nejjednodušší cesta je pomocí Nixplay app. Stačí si stáhnout aplikaci Nixplay v App storu nebo Google Play. Registrace Vám zabere okolo 2 minut poté stačí jen přidat rámeček, který je Váš nebo někoho z rodiny a můžete začít sdílet. Další možnost je přes PC na www.nixplay.com.

Podrobný návod naleznete v kolonce ,,Jak nastavit"

Rámeček také podporuje napojení na sociální sítě jako jsou například Facebook , Instagram nebo služby s externím uložištěm Dropbox. 

Vyfot a sdilej přímo do rámečku